Rozhledna Babylon | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozhledna Babylon

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Babylon je válcovitá, kovová věž s vnějším točitým schodištěm, která se nachází na stejnojmenném kopci (656 m.n.m.) Na rozhlednu, která je 42m (vyhlídková plošina 24m), vede celkem 139 železných schodů (nepočítáme-li jeden vstupní, betonový).Schodiště je točité, proti směru hodinových ručiček. Z Babylonu uvidíte na J Pálavu a na S Jeseníky. Od V na J je výhled omezen stromy. Rozhledna Babylon je velmi dobře přístupná, pěšky, na kole i autem. Nedaleko se nachází parkoviště, v přímé blízkosti rozhledny je i chaloupka s občerstvením, která slouží i jako pokladna a prodejna suvenýrů. Dítka si zde mohou zaskotačit na prolézačkách, starší se mohou zabavit kuželkami. Babylon je v letním období (od května září) otevřen v sobotu od 11:00 do 18:00, v neděli od 10:30 do 19:00. V zimním období (od října) je otevřeno o víkendu, vždy od 13:30 do 17:00. Za příznivého počasí je možné domluvit se na OÚ v Kozárově i mimo otevírací dobu.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Kozárov

> Komentáře