Rozhledna Klucanina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozhledna Klucanina

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Z Klucaniny Celkem 19 betonových schodů vás zavede na první vyhlídkovou plošinu (3,1 m). Dalších 99 kovových schodů vede na druhý ochoz (21, 3 m). Toužíte-li po krásném výhledu z výšky 24,6 metrů, vydejte se po 15-ti kovových točitých schodech na nejvyšší vyhlídkovou plošinu, kde jsou umístěny čtyři desky s popisem výhledu. Z Klucaniny je krásný kruhový výhled a to na dole se rozkládající město Tišnov, na vrch Květnice a na vrchy Bukovec a Babí lom (se stejnojmennou rozhlednou). Na rozhlednu se dá vyjít za pomocí naučné stezky. Kudy na rozhlednu: Vydejte se z Tišnova po modré turistické značce, která vede na vrchol Klucaniny, odkud je již rozhlednu dobře vidět (1,5 km s převýšením 130 metrů). Pokud použijete k dopravě automobil projedete Tišnovem směrem na Černou Horu (směrem na obec Železné). Hned za Tišnovem zaparkujete vpravo od státní silnice na parkovišti u hřbitova a odtud se vydáte na rozhlednu pěšky (1km s převýšením 100 metrů). Nově vede z Tišnova i žlutá turistická značka!

> Otevírací doba

Celoročně - volně přístupná

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Tišnov

> Komentáře