BRTNICKÁ STEZKA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

BRTNICKÁ STEZKA

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naučná stezka kolem města Brtnice začíná u hradu Rokštejn a navazuje na systém cyklostezek a tras pro pěší. Vzdálenost z Rokštejna (zastavení 1) do Brtnice po modré turistické značce je dlouhá 7 790 metrů, trasa pro cyklisty přes Panskou Lhotu (zastavení 2a) a Malé 6 750 metrů. Nejkrásnější přírodní partie trasy jsou přírodní rezervací a nejcennější stavby, svědky staleté historie, chrání památková péče. Okruh Brtnické stezky ve městě informuje o významných historických meznících, jak se zapsaly od 13. století v jeho architektuře, umění i písemnostech. Součástí stezky je i muzejní expozice v Domě Valdštejnů. Říčka v centru Brtnice dělí hlavní náměstí a protéká pod návrším se zámkem, který dominuje městu. 1. Rokštejn 2. Rybník Šamonín - 2a. Panská Lhota 3. Židovské hřbitovy 4. Kaple P. Marie Pomocné 5. Hoffmannův dům 6. Radnice 7. Náměstí 8. Valdštejnský dům, infocentrum, muzeum 9. Farní kostel a fara - 9a. Hřbitovy 10. Klášter, kostel a klášterní zahrada 11. Zámek 11a. Sýpka a panský dvůr 12. Židovský most

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Brtnice
Telefon: +420 567 571 722
E-mail: [email protected]

> Komentáře