Rozhledna Maják Šrotík ve Starém Městě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozhledna Maják Šrotík ve Starém Městě

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Unikátní rozhledna v podobě přímořského majáku se nachází v průmyslové zóně na okraji Starého Města. Dominanta bývalého areálu cukrovaru souvisí s firemní filosofií společnosti na zpracování odpadů Kovosteel s r.o., která zde sídlí. Maják má za úkol ukazovat lidem "cestu v moři odpadů". Jedná se o oplechovanou stavbu, která měří 27 m a váží 25 tun. Nad vyhlídkovou plošinou je umístěn reflektor, který ve tmě vysílá do okolí kuželové světlo, stejně jako majáky přímořské. Po vystoupání se před Vámi rozprostře malebná krajina lemovaná vrcholky Chřibů se starobylým hradem Buchlovem a pohořím Bílých Karpat, ale také Staré Město a královské město Uherské Hradiště v pozadí s rozhlednou Rovnina. Pod rozhlednou se nachází občerstvení, dětské hřiště a turistické informační centrum. V ceně vstupného je také vstup na loď Naději, do KOVOZOO a na výstavy v Kongresovém centru.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Staré Město

> Komentáře