Příměstský tábor o podzimních prázdninách - lezení, parkour, gymnastika | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměstský tábor o podzimních prázdninách - lezení, parkour, gymnastika

Foto: Radmil Schneider

> Termín

29.10.2020 - 30.10.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Podzimní prázdniny v Praze? Nevadí! V Jungle Sport park je zábava zaručena! Vybrat můžete z varianty lezení, parkour nebo gymnastika. Tábor je vhodný pro děti od 4 let, a to jak děti, které mají s lezením zkušenosti, tak pro začátečníky. Příměstský tábor probíhá v Jungle Sport park - novém sportovním centru v Praze-Letňanech! Krásná lezecká stěna pro lezení s lanem i bouldering, pohybová hala, dětský svět a spousta prostoru! Dopoledne se budeme s dětmi věnovat lezení s lanem i boulderingu, hrám na stěně, nebo cvičení v pohybové hale (zálež na zvolené variantě tábora), ale i dalším aktivitám rozvíjejícím obecné pohybové dovednosti dětí. Vše pod vedením zkušených trenérů. Po teplém obědě přímo v centru půjdeme s dětmi ven. Tábor probíhá v čase 8:00 - 17:00 (děti je možné přivést mezi 8. a 9. hodinou). Vaši ratolest můžete přihlásit na oba dny, nebo na jeden den. V ceně tábora je zahrnutý teplý oběd a zapůjčení veškerého vybavení.

> Otevírací doba

8:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Veselská 699
Telefon: 777649371
E-mail: [email protected]

> Komentáře