Obři oceánů | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Obři oceánů

> Termín

10.9.2020 - 11.10.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Od 10. 9. do 11. 10. se v Avionu můžete přijít podívat na úžasnou výstavu pod záštitou Discovery „Obři oceánů“ zdarma. Výstava vás nechá nahlédnout do tajemných hlubin světových oceánů a dovolí vám poodkrýt mnohá tajemství, jež tyto málo prozkoumané teritoria ukrývají. Můžete se těšit na desítku oceánských obrů v životních velikostech, jednu z největších sbírek čelistí a zubů žraloků z celého světa a zabavit se v interaktivní zóně. Interaktivní zóna obsahuje zvukovou stěnu, která vám nabídne hlasy, zvuky a zpěvy desítek podmořských tvorů a o víkendu také virtuální realitu. Patříte-li mezi vášnivé obdivovatele přírody, nebo chcete jen sobě či svým dětem přichystat nádherný den plný unikátních zážitků, přijměte naši pozvánku za velkým dobrodružstvím do podmořského světa plného úžasných tvorů. Už si na vás brousí zoubky naši žraloci, plejtvák, vorvaň s krásnou kosatkou, krakatice s mantou a spousta dalších!

> Otevírací doba

09:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Rudná 3114/114

> Komentáře