Swap - výměna nejen oblečení | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Swap - výměna nejen oblečení

> Termín

25.9.2020-26.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

DORAZ - PŘINES dobré věci - VYMĚŇ - ODNES PŘINES max. 10 ks - ODNES max 10 ks něčeho :)) Praskají vaše skříně ve švech, protože je vám líto vyhodit ten hezký svetr, ve kterém jste šla na první rande, anebo tu úžasnou blůzku od kamarádky, ale víte, že už je prostě neunosíte? Teď můžete totiž tyto věci poslat dál a něco si místo toho také odnést l! Výměna DOBRÉHO oblečení, knih, potřeb do domácnosti, šperků - vše, co už vám nepřináší radost, můžete nechat plavat. Třeba zase někdo přinese něco, co oceníte a potřebujete vy. JAK SWAP FUNGUJE : Přinesete (ale není to podmínkou) oblečení, doplňky, bižuterii, menší potřeby a předměty do domácnosti, a odnést (také není podmínkou) si můžete cokoliv, co potřebujete či se vám líbí. Prosím, přineste jen co unesete , max 2 tašky. Dbejte na výběr věcí , spíše přineste méně v lepší kvalitě. Přineste pouze věci, které nepotřebují zásadní opravu a jsou kompletní, vyprané či umyté. Tímto společně zajistíme dobrou kvalitu věcí na swapu a příjemnější swapování. A CO SE ZBYLÝMI VĚCMI, KTERÉ SI NIKDO NEODNESE? Odvážíme je Pardubické Charitě Nezapomeňte, že nenakupováním, tříděním, recyklací a posíláním věcí dál šetříme zdroje a prodlužujeme životní cyklus výrobků. Děkujeme, že v tom jedete s námi.

> Otevírací doba

25.9. 9:00 - 26.9. 14:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Palackého 2411
Telefon: 777 352 505
E-mail: [email protected]

> Komentáře