Světový týden respektu k porodu 2020 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Světový týden respektu k porodu 2020

> Termín

21.9.2020-24.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Můžete se těšit na mnoho přednášek nejen těhotenských a porodních, dobré jídlo a milé nákupy... Program festivalu 2020 Pondělí 21. 9. 13:00 Poporodní péče a kojení // B. Milde, M. Tomišková 16:00 HypnoPorod // Míša Klementová 14:30 V orlím hnízdě// M. Havlová - muzikoterapeutická pohádka, 50 Kč/dítě Úterý 22. 9. 10:00 Zdravé dítě v netoxické péči, workshop // Pavla Pavlištová 13:00 Výživa (nejen) dětí a maminek // Lucie Paulusová 16:00 Blízký vztah s dítětem - klíčový princip rodičovství // Linda Malenovská Doprovodný program: Prodej - přírodní kosmetika Weleda, Chráněná dílna Kosatec (hračky pro miminka, keramika), porodní košilka aj. od Dobradruh... Ceny: Letos opět nabízíme zvýhodněné vstupné na 3, 5 a všechny přednášky. A k tomu slevu 50% pro studenty a důchodce. Pokud se tedy hlásíte na více přednášek, vyplňte prosím všechny formuláře, spočtěte si celkovou částku podle ceníku a tu nám pošlete. Permanentky na vás pak budou čekat hned od začátku festivalu přímo na místě. 1 přednáška ............. 200 Kč 3 přednášky ............. 450 Kč 5 přednášek ............. 600 Kč Děti: Náš festival je dětem otevřený, na naprostou většinu přednášek je možné si své děti vzít sebou, ale prosíme o zachování potřebného klidu na přednášce! Děkujeme. V zahradě Centra Kosatec je pro děti připraveno malé hřiště s pískovištěm a dalšími aktivitami.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Sladkovského 2824
Telefon: 466 052 052
E-mail: [email protected]

> Komentáře