Magická zvířata - venkovní zážitková hra | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Magická zvířata - venkovní zážitková hra

Foto: Lenka Kinclová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Ve Stromovce se začínají dít podivné věci. Lidem se najednou ztrácejí lesklé předměty. Kolem Šlechtovky se údajně potuluje velká šelma. V okolí místních rybníčků se ozývají podivné zvuky a všechny informační tabule přestaly dávat smysl. Magická zvířata je dobrodružná venkovní zážitková hra, která je ideální pro rodiny s dětmi. Magickázvířata stojí na propracovaném příběhu, který vás přiměje přemýšlet, prověří váš důvtip a procvičí všechny smysly. Těšit se můžete na kryptex, výběr správných ingrediencí pro lektvar a k ruce máte samozřejmě kouzelnou hůlku. Všechny rekvizity jsou z příjemných a přírodních materiálů a jako bonus vás celý příběh provází krásné ilustrace. Záchranu kouzelnického světa budete muset zvládnout do 90 minut. Na začátku dobrodružství dostanete tablet, ale nemusíte se bát, že byste strávili hru díváním se na displej. Tablet slouží pouze k zaznamenávání odpovědí a případným nápovědám. Hra je vhodná pro 2 - 5 hráčů.

> Otevírací doba

dle rezervačního systému

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Královská obora
Telefon: +420 725 736 241
E-mail: [email protected]

> Komentáře