Cvičení maminek a batolátek s Šárkou v pondělí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cvičení maminek a batolátek s Šárkou v pondělí

> Termín

14.9.2020-31.5.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Pojďte s e knám podivat a vyzkoušet zda toto skupina je i pro Vás. Zaří první zkušební hodina a rezervace Vašeho místa. KAŽDÉ PONDĚLÍ SE ŠÁRKOU REZERVACE: Šárka - 608732442 Čas: 9:00 - 9:45 10:00- 10:45 Věk batolátek: 12- 24 měsíců Cena : 7000,- Kč/ 10 vstupů - platnost 12 týdnů Cvičení pomáhá miminkům při jejich růstu a vývoji. Miminka, která mají příležitost k pohybu již v raném věku, mívají větší sebevědomí a jsou šikovnější. Cvičení pro maminku s miminkem upevňuje jejich vzájemnou vazbu. Během cvičení se protáhnou nejen miminka, ale i maminky. Během 45 minutové lekce si s miminkem zazpíváte, zahrajete na jednoduché hudební nástroje (bubínky, triangl, rumba koule, hrkačky), podpoříte senzomotorický rozvoj miminek a dětí, starší se naučí novým dovednostem (kotoul, lezení po žebřinách, chůze po kladině), v relaxační fázi zklidníte tělo i ducha (masáže, povídání pohádek). Jednotlivé hodiny jsou přizpůsobeny daným věkovým kategoriím.

> Otevírací doba

pondělí 9:00 - 9:45
pondělí 10:00- 10:45

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Palackého 2411
Telefon: 608 732 442

> Komentáře