Rozhledna v obci Janov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozhledna v obci Janov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rozhledna Janov byla uvedena do provozu v prosinci roku 2013. Byla vybudována jako investice firmy Vodafone. Nachází se na místě, které se nazývá Janovský vrch a jehož vrchol leží v nadmořské výšce 320 metrů. Vyhlídková plošina rozhledny se pak nachází ve výšce 30 metrů a vede k ní 162 schodů. Na vrcholu Vás čeká, dle znalců zdejší krajiny, skutečně impozantní výhled. Uvidíte vrcholky Lužických hor a skály Labských pískovců s Pravčickou bránou. Třešničkou na dortu pro Vás bude pohled na stolové hory Saského Švýcarska. Nezapomeňte si vzít dalekohled ... Na rozhlednu je v současné době vstup zdarma U paty rozhledny je umístěn výdejní automat na pamětní mince s vyobrazením rozhledny za cenu 50,- Kč, vhazovat je možno pouze mince s nominální hodnotou 10, 20 a 50 Kč. "Turistická razítka" rozhledny lze získat v nedaleké recepci golfového hřiště (cca 100 metrů), v penzionech PASTIS, U RYTÍŘE, NA TOČNĚ a U ZELENÉHO STROMU a dále v prodejně smíšeného zboží u konečné stanice autobusů.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Janov
Ulice: Janovský Vrch

> Komentáře