Divoká soutěska a Tichá soutěska | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Divoká soutěska a Tichá soutěska

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Skalnatý a hluboký kaňon Divoká soutěska na řece Kamenice byla zpřístupněna v roce 1898 a navazuje na Edmundovu soutěsku. Dostanete se sem od Mezního můstku a dál musíte na lodičkách. Tichá (Dolní) soutěska se v současnosti nazývá Edmundova soutěska, cestou na lodičkách se můžete podívat na úchvatné skalní útvary – Strážce, Skalní rodina. Oblast okolo Kamenice byla dlouho nesnadno dostupná. Na řece se chytaly ryby a plavilo dříví. Turisté sem začali přicházet až na konci 19. století. Ceník vstupného v Edmundově soutěsce dospělí 120,- Kč děti (od 3 do 15 let) 50,- Kč důchodci 50,- Kč ZP/ZPP zdarma pes, pouze s náhubkem zdarma Upozornění: Kočárky zdarma, jízdní kola se nepřepravují. V Edmundově soutěsce poslední loď jezdí směr Hřensko v 18:00 hod. a směr Mezná v 17:30 hod. Od 05.10. 2020 jsou pak poslední odjezdové časy o jednu hodinu kratší, směr Hřensko 17:00 hod, směr Mezná 16:30 hod. Ceník vstupného v Divoké soutěsce dospělí 80,- Kč děti (od 3 do 15 let) 40,- Kč důchodci 40,- Kč ZP/ZPP zdarma pes (pouze s náhubkem) zdarma Upozornění: Kočárky zdarma, jízdní kola se nepřepravují. V Divoké soutěsce poslední loď jezdí směr Hřensko v 17:00 hod. a směr Mezná v 16:30 hod. Od 5.10. 2020 jsou pak poslední odjezdové časy o jednu hodinu kratší, směr Hřensko 16:00 hod, směr Mezná 15:30 hod.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Hřensko
Ulice: Hřensko
Telefon: +420 412 528 344
E-mail: [email protected]

> Komentáře