Bowling v centru Babylon | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Bowling v centru Babylon

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Přijďte se odreagovat a užít si zábavu při bowlingu se svými blízkými a přáteli v CENTRU BABYLON. Bowling je situován do originálního prostředí amerických 50. let, které zaručí příjemné posezení. O maximum zábavy ze hry se postará profesionální zařízení Brunswick! Bowling neklade žádné výrazné fyzické omezení na hráče, proto je ideální hrou pro celou rodinu. Můžete si užít legraci při poměřování sil mezi mladšími a staršími hráči. A pro úplně nejmenší hráče jsou u 2 drah nainstalovány žebříky. Díky nim si mohou plnohodnotně užívat radost z počtu shozených kuželek. Soupeřit tak může celá rodina! Vysunutí žebříků u konkrétních hráčů je nutné nahlásit u obsluhy před začátkem hry. Co Vás čeká: čtyři profesionální bowlingové dráhy firmy Brunswick kulečníky karambol šipkové automaty možnost zapůjčení speciální obuvi bar se širokou nabídkou nápojů a rychlého občerstvení free WI-FI CENÍK čas cena za hodinu 10:00 - 17:00 230 CZK 17:00 - 19:00 290 CZK 19:00 - 00:00 320 CZK zapůjčení bot 10 CZK/pár PERMANENTKY Permanentka na 10 hodin hry 2 300 CZK Permanentka je platná 3 měsíce a nelze ji prodloužit ani použít na více drahách v překrývajících se časech. Je určena vždy ke hře na jedné konkrétní dráze. Rezervace je možná na tel. čísle: +420 485 249 309. Rezervace pro uzavřenou společnost nebo obchodní případy na adrese: [email protected].

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Nitranská 1, centrum Babylon
Telefon: +420 485 249 309
E-mail: [email protected]

> Komentáře