Labyrint v centru Babylon | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Labyrint v centru Babylon

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Už se Vám někdy stalo, že jste zabloudili? V našem Labyrintu se na to připravte - ale nemusíte se ničeho bát. Expozice jsou ve 4 prostorách a najdete zde několik typů bludišť - klasické zrcadlové bludiště, temný labyrint se strašidly i křišťálové bludiště se skly. Zrcadla v zrcadlovém bludišti jsou propojená a vytváří důmyslný systém nekonečných tunelů a chodeb. Je jich tu použito 120! Délka chodeb je více než 200 metrů. Pro neonový efekt jsou bludiště nasvícena ultrafialovým světlem. Co Vás v Labyrintu čeká? expozice ve 4 prostorách klasické zrcadlové bludiště, křišťálové bludiště se skly, temný labyrint se strašidly a místnost s optickými klamy 120 velkoplošných zrcadel délka chodeb nejméně 200 metrů osvětlení ultrafialovým světlem, vyvolávající neonový efekt křivicí zrcadla strašidelné ozvučení Prostory Labyrintu nejsou uzpůsobeny pro přístup osob na vozíku. Ceník Labyrint děti do 100 cm bezplatně děti od 100 cm do 140 cm 40,- osoby nad 140 cm 80,- osoby starší 50 let doprovázející minimálně 1 dítě do 140 cm 60,- rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti od 100 cm do 140 cm) 210,

> Otevírací doba

denně 10:00-20:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Nitranská 1, centrum Babylon
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: [email protected]

> Komentáře