Laser game | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Laser game

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Laser Game je adrenalinová hra, která je založena na simulaci boje. Laser game se stává čím dál více populární a hru si můžete užít například při netradiční oslavě narozenin, během firemního teambuildingu či u školní akce, kde se děti mohou bezpečně vyřádit. Vytvořte tým (minimální počet hráčů je 2) a přijďte si zahrát do Laser game arény s profesionálním zařízením od firmy LaserMaxx! Hra se odehrává v suterénu s uměle vytvořenými překážkami a sloupy na ploše 370 m2. Každý hráč je vybaven elektronickou střelnou zbraní a vestou, výsledky včetně zásahu jsou následně zaznamenány do výsledkové listiny. Vybavení: elektronické vesty s čidly pro registraci zásahů laserové zbraně (bezpečné) reálné temné suterénní prostory skutečné nástrahy a překážky počítačové vyhodnocení výsledkové listiny se záznamem hry pro každého bojovníka Otestujte si své reflexy a bojovou strategii. Nebojte se a využijte všechny možnosti, které Laser game nabízí. Záleží jen na Vás, zda skončíte jako vítěz či poražený. Doporučujeme rezervaci předem na tel. čísle: +420 485 249 309 Upozornění pro Laser game Hra Laser game není určená malým dětem. Hrací prostor tzv. Aréna je temná, zmlžená a vytvořená tak, aby splňovala správné bojové podmínky. Nedoporučujeme hru osobám menším 130 cm a méně fyzicky zdatným. Velikost vesty je koncipována na dospělého člověka a její váha i se zbraní je cca 5 kg. Vhodná je obuv pro nerovný terén. Vstupné Typ vstupenky Cena za osobu 1 hra (15 minut) 95 CZK 2 hry 160 CZK 4 hry 280 CZK Skupinové vstupné Pro skupinu: min. 6 osob 60 CZK /osoba Pro skupiny min. 6 osob platí akce každý všední den od 10.00 do 16.00 hodin.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Nitranská 1, centrum Babylon
Telefon: +420 485 249 309
E-mail: [email protected]

> Komentáře