Festival divadelní pouť bez bariér | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival divadelní pouť bez bariér

> Termín

17.9.2020 - 18.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Podrobnosti ➡️ Vstupenky GALA KONCERT 18.9.2020 - Divadlo Mír https://chcivstupenky.cz/performance/415 ➡️ Vstupenky SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 17.9.2020 - Divadlo loutek https://goout.net/cs/jine-akce/slavnostni-zahajeni-festivalu-divadelni-pout-bez-barier/elktf/+xuhpq/ ➡️ Vstupenky PODIVNÁ ZPRÁVA Z JINÉ PLANETY 18.9.2020 - Cooltour https://goout.net/cs/divadlo/podivna-zprava-z-jine-planety/qevuf/+sxpsq/ ➡️ Více informací a celý program již brzy na webu festivalu https://www.poutbezbarier.cz/ Vyslanec uměleckého souboru Bílá holubice, holub Radovan, na vědomost dává, že se do Ostravy vrací multižánrový festival Divadelní pouť bez bariér, který spojí profesionální a integrované umění. Společně s Emilem můžete navštívit divadelní, taneční a hudební vystoupení plná fantazie, humoru a skvělých výkonů. Program zahrnuje venkovní i vnitřní aktivity, divadelní představení, hudebně - taneční vystoupení, workshopy i neformální setkání. Radovanovo festivalové působiště je na Černé louce, v Coltooouru, Divadle loutek Ostrava a Divadle Mír.

> Otevírací doba

17. 9. v 19:00 až 18. 9. v 21:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Černá louka 3235

> Komentáře