Ateliér Pellé: Kroužky v novém školním roce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ateliér Pellé: Kroužky v novém školním roce

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Kroužky nabízené galerií jsou součástí celoročního fungování Ateliér Pellé. Tradičně otevíráme Nedělní školu umění hrou, která je určena pro všechny zvídavé děti i malé umělce a kroužek ULTRAFUN, kde se děti seznámí se základy animace. Od listopadu do února se navíc můžete těšit na propojení kroužků s výstavou známé režisérky a ilustrátorky Galiny Miklínové! Neváhejte přihlásit děti prostřednictvím formuláře zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsLZgTY8Wu4xOZbViJInQebQjPuJu_7difK7lElSoKtcZYNg/viewform Kapacita omezena na nejvíce 10 dětí ve skupině! Nabízené kroužky: NEDĚLNÍ ŠKOLA UMĚNÍ HROU | V prvním pololetí probíhá kroužek od 13.9.2020 do 31.1.2021 vždy jednou za 14 dní v čase od 15 do 17 hodin | Cena 1350 Kč/10 lekcí | Jednorázový vstup při volné kapacitě kroužku 150 Kč | KROUŽEK ULTRAFUN S LICHOŽROUTY GALINY MIKLÍNOVÉ | Kroužek probíhá každou středu od 7.10.2020 do 16.12.2020 v čase od 15 do 17 hodin | Cena 3500 Kč/10 lekcí |

> Otevírací doba

úterý - neděle
13-18 hodin

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Pelléova 91/10
Telefon: 739 006 570
E-mail: [email protected]

> Komentáře