Pohádkový les-Princové a princezny ve Vratislavicích | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádkový les-Princové a princezny ve Vratislavicích

Foto: veldo

> Termín

29.8.2029

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Máte rádi pohádky? Chtěli byste potkat opravdu hodně princů a princezen na jednom místě? Tak to určitě doražte se svými dětmi do pohádkového lesa s názvem Princové a princezny do parku ve Vratislavicích v Liberci. V sobotu 29.8. na vás zde bude čekat Růženka s dorty, Bajaja s drakem, Zubejda s velbloudy, Král Miroslav, princezna Mulan, Třetí princ s hady i Popelka. Pohádkový les zde pro vás totiž ve spolupráci s MO Liberec- Vratislavice nad Nisou připravila společnost Velká dobrodružství. Kilometrovou trasu mohou děti projít kdykoliv od 13 do 17 hodin. Na startu dostanou průvodní dopis s popisem trasy, namalovanými pohádkovými postavami, které na ně na trase budou čekat. U každé pak dostanou nějaký zapeklitý úkol, za jehož splnění dostanou do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Sněhurky a trpaslíku královský poklad. Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se týden před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Vstupné je 70 Kč za osobu. Budeme dodržovat a hlídat hygienická opatření – herci mají na vyžádání roušky, všude dezinfekce a pro rodiče, co se bojí nemoci, bude na stanovištích připraven i bezkontaktní “muvící úkol”. Pokud chcete být posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje a vzhledem k situaci kolem koronaviru a naší kontrole počtu osob, zaregistrujte se před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Registrace je povinná. Vstupné je 70 Kč za osobu. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!

> Otevírací doba

13-17:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec - Vratislavice
Ulice: Tanvaldská
Telefon: 244 444 555
E-mail: [email protected]

> Komentáře