Kyjovská stodola | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kyjovská stodola

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Objekt je jedinečně zrekonstruovaná bývalá stodola z 18. století. Uvnitř na Vás dýchne duch historie. Ubytování je možné pro 7 - 9 osob. V přízemí se nachází velká obytná místnost s rohovou rokládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), litinovými americkými kamny na dřevo, TV a barem, plně vybaveným kuchyňským koutem s myčkou nádobí, sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem a nádobím, jídelna se dvěma stoly až pro 10 osob a koupelna s velkým vyzděným sprchovým koutem, WC, umyvadlem a pisoarem. V prvním patře jsou dvě ložnice. Jedna je s manželskou postelí, dvěma lůžky ve spacím patře a velkou lodžií s krásným výhledem do údolí. Druhá ložnice je s manželským lůžkem, jedním odděleným lůžkem a samostatnou velkou šatnou. V prvním patře je také prostorná koupelna s vanou, WC a umyvadlem. Samozřejmostí je parkování u objektu a WiFi. Pod Kyjovskou stodolou se nachází také ohniště s posezením a dětské hřiště s prolézačkami. Po domluvě je možné v nedalekém penzionu zajistit snídaně. Přijeďte s rodinou či přáteli strávit kouzelnou dovolenou do Českého Švýcarska.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Krásná Lípa
Ulice: Krásný Buk 1, Kyjovské údolí
Telefon: 608 557 890

> Komentáře