Stánek pod třešní | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Stánek pod třešní

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Náš stánek má již pětiletou tradici ve službách pěší a cyklistické turistiky. Zároveň je oblíbeným místem pro místní obyvatele i pro návštěvníky z nedalekého okolí. Nachází se v obci Bílý Kostel nad Nisou na křižovatce cyklotrasy č. 14 vedoucí z Rožďalovic do Hrádku nad Nisou ( CZ/PL ) a cyklotrasy č. 3069 vedoucí z Kryštofova údolí do Václavic v oblasti Ještědského hřebenu se známým turistickým místem Buk republiky, jehož historie sahá do roku 1968. V blízkosti stánku se taktéž nachází vodní tok Lužická Nisa. Cesta je zpevněná s novým asfaltovým povrchem, takže je oblíbená i mezi in-linery , a díky lehkosti terénu se přidávají i longboardisté a koloběžkáři. Ve stánku si příjemně posedíte ve stínu vzrostlé třešně, na zahrádce obklopeni zelení . Stánek je i velice vyhledávaným místem mezi rodinami s dětmi, které se u nás dostatečně vyřádí v dětském koutku. Nabízejí velký výběr nápojů, speciality z vlastní udírny a spoustu dalších pokrmů, které se každý víkend obměňují tak, aby bylo na co se stále těšit. V sezóně pořádají různé tématické akce, podrobnější informace vždy naleznete na našem webu v přehledu akcí nebo v kalendáři. Dále pro vás rádi zajistíme narozeninové oslavy, svatby, firemní večírky, atd.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Chrastava
Ulice: Bílý Kostel nad Nisou 14
Telefon: +420 606 765 846
E-mail: [email protected]

> Komentáře