Pašerácká stezka na Bílé | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pašerácká stezka na Bílé

> Fotogalerie

> Termín

1.1.2020 - 1.1.2030

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pašerácká stezka….. Vydejte se dobrodružnou stezkou po stopách beskydských pašeráků. Start na výstupní stanici lanové dráhy a cíl dole u lanovky. Nová zajímavá stanoviště, nový pašerácký deník, pašerácký vak plný Celá stezka je volně přístupná a zdarma…. stačí pouze vyjet lanovkou a na pokladně si vyzvednout Pašerácký deník a za malý poplatek také vak. Výchozí místo: Horní stanice lanové dráhy (Lístek na lanovku zakoupíte na pokladně) Délka trasy: 1,6km Jedinečná dětská ferrata (jištěná cesta) v ČR. Zábavná stezka plná průlizek, visutých mostů zajímavých míst, skrýší Trasa vhodná pro: pěší turisty, rodiny s dětmi bez kočárku. Zájemci si zapůjčí pašerácký balíček na pokladně lanové dráhy a nechají se vyvézt na horní stanici lanové dráhy, odtud sejdou značenou cestou k pašerácké stezce až zpátky do údolí Bílá. Balíček je zpoplatněn 50,- Kč – půjčovné a vybíráme vratnou zálohu 500,- Kč/ks.

> Otevírací doba

Celoročně.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Bílá
Ulice: Ski areál Bílá
Telefon: +420602632145
E-mail: [email protected]

> Komentáře