LamaDorádo | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

LamaDorádo

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naše farma leží v krásném předhůří Šumavy. Pár slov o nás. Christine pochází ze Švýcarska a Josef se narodil na farmě v Bavorsku. Souhra náhod, jak už to v životě bývá nás zavedla do těchto krásných končin. Oba jsme strávili dětství na venkově. Také jsme si oba vyzkoušeli život ve městě, ale jakmile se vyskytla možnost opět žít na venkově, tak jsme jí chytili za pačesy. No jo, ale co s pozemky, které nechce nikdo sekat a obdělávat? A tak přišla volba na zvířata, která spásají trávu, která nepřijdou řezníkovi pod ruku a s kterými můžeme ve volném čase něco podniknout. Víceméně náhodně jsme měli možnost se s lamami poznat a okamžitě jsme byli nadšeni těmito krásnými, inteligentními zvířaty s jejích velkýma , moudrýma očima. A tak vlastně vzniklo naše LamaDorádo. Od roku 2004 jsme úspěšně zařídili chov lam. Naše stádo mělo čas od času až 20 kusů. Protože však už pomalu cítíme léta, rozhodli jsme trochu ubrat "plyn". Naše oblíbené lamy ovšem zůstanou u nás, jenom mláďata už nebudeme chovat. Ne všichni mají možnost tato zvědavá, milá zvířata chovat. U nás máte možnost si tato zvířata užit na pár hodin zblízka, například procházkou přes louky i lesem. Pro všechny zájemce nabídneme základní kurz chovu lama a alpak, a rádi předáme naše znalosti a zkušenosti. Vlnu z lam zpracujeme ručně na exklusivní jemnou přízi, kterou nabídneme s dalšími výrobky v našem obchůdku na farmě nebo Vám posíláme i domů. Zajímá Vás kouzlo kolovrátku? Nabízíme vám jednodenní kurz předení na kolovrátku v našem novém atelieru a zároveň obchodu HARTMANKA na okraji národního parku Šumava v Hartmanicích. Těšíme se na Váši návštěvu

> Otevírací doba

Návštěva po telefonické domluvě.

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Kolinec
Ulice: Bernartice 33

> Komentáře