David Deyl-Děkuji | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

David Deyl-Děkuji

> Termín

7.12.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

JEDINEČNÝ KONCERT ZPĚVÁKA A SKLADATELE DAVIDA DEYLA S MIMOŘÁDNOU BARVOU HLASU A SUGESTIVNÍM PODÁNÍM SVÝCH VLASTNÍ PÍSNÍ U PŘÍLEŽITOSTI OSLAV JEHO PŮSOBENÍ NA HUDEBNÍ SCÉNĚ : DAVID DEYL - DĚKUJI ! – TOUR 2020 Jedná se o komorní 90-ti minutový průřez Davidovou hudební kariérou za doprovodu jeho skvělého dvorního klavíristy Václava Krahulíka. Během koncertu zazní samozřejmě všechny Davidovy hity jako je V ozvěnách, Potají, Počítám, Akorát, Teď hned, Lež a nech si lhát ale i ukázky z jeho koncertních recitálů Melodie mého srdce : Muzikál či Kouzelné melodie. Stranou nezůstanou ani youtubové hity jako je například The One and Only, Remember Me, A Million Years Ago, jakož to i nejnovější sklady v rámci jeho španělské tvorby jako je Ahora, Mejor Me Voy a další novinky VSTUPNÉ: 390, 340,- KČ

> Otevírací doba

19:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Litoměřice
Ulice: divadlo K.H.Máchy, Litoměřice

> Komentáře