SIESTA Rodinný resort | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

SIESTA Rodinný resort

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Najdete nás jen pár kilometrů od centra města Pardubice, v klidném prostředí soukromého anglického parku v blízkosti obory s daňčí zvěří. Citlivou rekonstrukcí se venkovské sídlo, postavené v pseudorenesančním stylu, proměnilo v malý, rodinný hotel, který Vám nabídne příjemné ubytování. Vychutnejte si naši domácí kuchyni a speciality restaurace. Celé prostředí našeho resortu Vás jistě okouzlí neopakovatelnou atmosférou. U nás najdete místo jako stvořené pro strávení svého volného času, rodinné dovolené, setkání s přáteli nebo uspořádání romantické svatební hostiny. Stejně tak můžete resort využít pro prezentaci Vaší firmy. Pro Vaše sportovní aktivity a relaxaci jsou připraveny kurty na tenis, crossminton, travnaté hřiště na volejbal, místa na pétanque, topeniště pro rozdělání si ohníčku k opečení uzenin, různé grily včetně rožně na selátko, či na krůtu. V našem parku budete mít možnost nejen seznámit se s golfovými začátky, ale i zahrát si footgolf. Rodinný resort SIESTA je celý nekuřácký. Volné WiFi připojení je k dispozici ve společných prostorách a hotelových pokojích.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Za Oborou 120

> Komentáře