Rybník Olšovec | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rybník Olšovec

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

U Jedovnic severně od Brna, jen co by kamenem dohodil od Moravského krasu, se rozkládá hezký rybník, vyhledávaný milovníky koupání, relaxace, ale i procházek nádhernou krajinou v jeho okolí. Olšovec je největším rybníkem na Drahanské vrchovině, jeho hráz je přes 600 metrů dlouhá, ale hloubka jen asi 2,5 metru. Chovají se tady ryby, a tak si tady na své přijdou i rybáři. Břehy jsou travnaté a přístup do vody pozvolný, nemusí se tak bát ani rodiny s dětmi. Pro ty jsou tady také skluzavky, kdo by chtěl vyrazit na vyjížďku po hladině, může si půjčit loďku nebo šlapadlo. Nedaleko od pláže jsou k dispozici také restaurace a stánky s občerstvením, komu by se v oblasti zalíbilo, může se ubytovat v kempu Olšovec a zdržet se klidně i pár dní. Oba břehy rybníka jsou hezky parkově upravené a vede po nich chodník, který je vhodný i pro procházky s malými dětmi, nebo dokonce s kočárkem. Místní lesy jsou na podzim plné hub, a když rybník v zimě zamrzne, je na něm radost bruslit. Přímo k rybníku je možné dojet autem, do Jedovnic ale jezdí také autobus a dostat se sem je tak snadné.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Jedovnice

> Komentáře