Tyršovo koupaliště | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Tyršovo koupaliště

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

INFORMACE O KOUPALIŠTI Koupaliště bylo poprvé otevřeno v roce 1933, od té doby prošly rekonstrukcí hlavní části koupaliště a to v roce 2002. Koupaliště zahajuje provoz v průběhu měsíce května (dle klimatických podmínek) a končí provoz v průběhu měsíce září dle klimatických podmínek. Bazény brouzdaliště brouzdaliště, je nepravidelného kruhového tvaru o průměru 20m hloubka do 40 cm rekreační bazén rozměry: délka 50 m, šířka 25 m, hloubka 0,5 – 1,5 m objem: 1250 m3 kapacita: 200 koupajících plavecký bazén rozměry: délka 50 m, šířka 23 m, hloubka 1,2 -1,8 m objem: 1725 m3 kapacita: 230 koupajících Hřiště a sportoviště: dětské hřiště sportoviště – hřiště – tenis, nohejbal, basketbal – asfalt – volejbal – travnaté – beach volejbal – stolní tenis – minigolf Další vybavení pro zábavu: stolní fotbal Občerstvení: restaurace s venkovní terasou a posezením stánek u „Delfínka“ s posezením prodej občerstvení u vstupu (naproti pokladnám) nápojové automaty v areálu koupaliště nové terasy s posezením pod slunečníky na cestě od hlavní brány vstupu směrem k restauraci

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Dvůr Králové nad Labem
Ulice: Tyršovo koupaliště
Telefon: 739 093 882
E-mail: [email protected]

> Komentáře