Eliščino údolí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Eliščino údolí

Foto: Dita Balcarová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Od Infocentra po žluté doleva směr Černá Voda, před mostíkem v údolíčku odbočte doprava a podél potoku Černá voda již vcházíte do Eliščina údolí. Po pravé straně míjíte domek paní Fajtlové, kde se před časem scházeli disidenti, aby připravovali sametovou revoluci, a za dalších 200 m přítok Malé Úpy, která pramení nedaleko sjezdovky Pomezky na svazích Lesního hřebene (ale to je zase na jiný výlet). Cestou míjíte historický „klaus“, u kterého je i zastávka Pohádkové stezky (vodník). Místo ideální na hrátky ve vodě, stavění mužíků a blbnutí všeho druhu. Projdete spodní částí Rotterových Bud a před finálním výstupem si můžete odpočinout u dalšího zastavení Pohádkové stezky (bída) a přitom pozorovat bývalý skokanský mostík. Zbývá krátký výšvih ke kostelu a čas na zasloužené občerstvení. Zpět můžete tou samou trasou nebo po červené.

> Otevírací doba

po celý rok neomezeně

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Malá Úpa
Ulice: Eliščino údolí

> Komentáře