Rozhledna Tišnov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozhledna Tišnov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rozhledna v Tišnově na kopci Klucanina je celoročně veřejně přístupná. Přístup na rozhlednu pro turisty: z Tišnova po modré turistické značce, která vede na vrchol Klucaniny, odkud je již rozhlednu dobře vidět. Na kopci Klucanina se ve výši 401 m.n.m. nacházel kamenný základ bývalé rozhledny. Po roce 1989 se objevilo několik pokusů o obnovu rozhledny, ale všechny skončily neúspěšně. Teprve v roce 2001 myšlenka na obnovu rozhledny znovu ožila. Zrodil se projekt nové rozhledny nenápadně navazující na původní rozhlednu (základním tvarem a použitím dřeva v detailech), sehnali jsme první finanční prostředky a v roce 2002 skutečně začala výstavba nové rozhledny. 11.10.2003 byla nová rozhledna slavnostně otevřena. Na našem webu najdete i tip na naučnou stezku vedoucí z města k rozhledně.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Tišnov
E-mail: [email protected]

> Komentáře