Prázdninové "Toulky Malou Úpou" | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Prázdninové "Toulky Malou Úpou"

> Termín

23.7.2020
30.7.2020
6.8.2020
13.8.2020
20.8.2020
27.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

I letos pro vás Malá Úpa přichystala již 3. ročník pravidelných čtvrtečních komentovaných vycházek pod názvem "Toulky Malou Úpou" s výkladem a doprovodem dobového průvodce z Aupatal Agency. ______________________________________________________ Letos se můžete účastnit 2 tras: "Lesní pěšinou na Niklák a do Eliščina údolí s návštěvou kostela" Jaké byly počátky Malé Úpy? Čím je zajímavá krkonošská architektura? Kde má původ postava Krakonoše? To a mnohem více se dozvíte na trase s názvem "Lesní pěšinou na Niklák a do Eliščina údolí a návštěvou kostela". "Na Pomezní hřeben a okolo kostela" Kdo byli první osadníci? Jaká je historie rohaček a lyžařského sportu na Malé Úpě? Jak se stalo, že císař Krkonoše navštívil? To a mnohem více se dozvíte na trase s názvem „Na Pomezní hřeben a okolo kostela“. ______________________________________________________ A co za informace by vám ještě nemělo uniknout? › Maximální počet osob: 15 › Sraz u Infocentra v 9:30 › Návrat k Infocentru okolo 15:00 › Registrace emailem nebo telefonicky minimálně den dopředu, lze ale dorazit i bez rezervace › Každý výlet bude doplněn návštěvou kostela sv. Petra a Pavla (jedinečná možnost se podívat do útrob kostelíka)

> Otevírací doba

9:30 - 15:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Malá Úpa
Ulice: Infocentrum

> Komentáře