Křivoklátská levandule | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Křivoklátská levandule

> Fotogalerie

> Otevřeno

červen, červenec, srpen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V srdci křivoklátských lesů se nachází nejen jeden z největších areálu přirozených smíšených lesů v Evropě, ale také malý statek hospodařící v režimu ekologického zemědělství, který se zabývá pěstováním levandule. Rostliny nejsou ošetřovány žádnými chemickými prostředky, jsou tedy vhodné i pro gastronomické použití. Na poli najdete levanduli lékařskou a francouzskou levanduli v různých kultivarech. Levandule lékařská: - je vhodná do čajů, limonád a na pečení pro svůj obsah zdraví prospěšných látek a jemnější chuť - je ideální na sušené dekorace - i po usušení si zachovává svoji intenzivní fialovou barvu Francouzská levandule: - sklízí se především na další zpracování do vonných polštářků, koupelových solí a destilaci vonných olejů - jako čerstvá do květinových vazeb Doplňkové pěstování rozmarýnu a šalvěje. Najdete nás na adrese Nezabudice 70, Křivoklát. Sklizeň probíhá zhruba od června do konce srpna.

> Otevírací doba

dle otevírací doby 10:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Křivoklát
Ulice: Nezabudice
Telefon: 604 790 610
E-mail: [email protected]

> Komentáře