Cyklostezka Bevlava | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cyklostezka Bevlava

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Cyklostezka Bevlava vás provede krásnou krajinou moravsko-slovenského příhraničí, od Beskyd přes Bílé Karpaty až do Pováží. Proč název BE-VLA-VA? Cyklostezka v budoucnu propojí povodí tří řek. Moravská Vlára a Slovenský Váh už spojeny jsou. Přijeďte to prozkoumat! Napojení na Bečvu se připravuje. Hotové úseky: Po zbrusu nové cyklostezce se můžete projet z Valašských Klobouk přes Brumov-Bylnici, Vlárský průsmyk až na Slovensko do Pováží. Co vás čeká? Cyklostezka Bevlava se vine magickou přírodou podél říček Brumovky a Vláry, údolími mezi strmými svahy Bílých Karpat. Krajinou hlubokých lesů, horských orchidejových luk, sadů a pastvin. Většina trasy vede bujnou zelení, zcela mimo silniční provoz. Ideální mix relaxu a aktivní dovolené! Bevlavu si díky mírnému profilu trasy užijí i rodiny s dětmi či aktivní senioři. Pro náročné cyklisty přinášíme tipy na zajímavé okruhy a odbočky, třeba i do terénu. Díky nim si můžete na Bevlavě naplánovat cyklovíkend nebo dovolenou.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj

> Komentáře