NENAPSANÉ PŘÍBĚHY | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

NENAPSANÉ PŘÍBĚHY

Foto: Michaela Bartoňová

> Termín

1.8.2020 - 30.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

NENAPSANÉ PŘÍBĚHY - to je název výstavy, na které výtvarnice Michaela Bartoňová (www.michaelabartonova.cz) představí své akryly, akvarely, loutky a objekty i digitální umění. V industriálních prostorách sklárny Tasice bude Michaela Bartoňová vystavovat akryly, jemné akvarely dokreslené směšnými nebo absurdními postavami, které rozpitým skvrnám dodávají příběhy. Ty si ovšem musí divák sám domyslet... Téma mnohých obrazů jsou stromy o nichž autorka vytvořila divadelní představení Jak spolu stromy mluví. Na stejné téma bude během výstavy uspořádaná přednáška pro děti od 3 let pod ohromným kaštanem uprostřed sklárny. Digitální umění a objekty, loutky, které budou rozmístěné v objektech sklárny také navazují na autorčinu divadelní práci, protože na scéně živě maluje na iPadu a vznikají stále nové a nové pomíjivé obrazy. Některé zachycené budou k vidění na výstavě. Vernisáž výstavy proběhne v sobotu 1.8.2020 ve 13:00. Workshop Jak spolu stromy mluví - autorčina živá malba s příběhem o stromech pro rodiče a děti se uskuteční 1.8., 15.8. a 30.8. vždy v 15:00.

> Otevírací doba

10:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Bělá
Ulice: Tasice 1
Telefon: 564 566 165
E-mail: [email protected]

> Komentáře