Brick by Brick | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Brick by Brick

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

První vzdělávací centrum zaměřené na „edutainment“ vzdelávání. Spojujeme hru („entertainment“) a vzdelávání („education“). možnosti centra: navštěvovat organizované programy, zažít jedinečné narozeninové oslavy, zorganizovat akci pro děti vašich zaměstnanců, využívat vybavené centrum pro volný čas vašich dětí, zorganizovat zábavné firemní a soukromé akce, anebo si do sytosti hrát s oblíbenými kostkami LEGO®. Oblastí, kterou se centrum zabývá je STEM (science, technology, engineering, maths) - rozvíjí praktické zručnosti dětí zejména v technických směrech. Tento koncept vzdělání pochází z USA, kde byl otestovaný a těší se velké oblibě u dětí i rodičů. Patří do skupiny EMPIRE | the know-how institute, která se vzdělávání dětí věnuje už řadu let. Centrum bylo připravené podle nejnovějších trendů a poznatků v oblasti vzdělávání – vytvořit podnětné a motivující prostředí, kde každé dítě rozvine svůj potenciál. Klade důraz na splnění požadavků a nároků na dnešní vzdělávání v technickém směru, které je se současným vzestupem technologií tolik důležité. K dispozici jsou zde všechny učební materiály na to, aby děti vtáhli do dění a dokázali jim zprostředkovat učení přes jedinečný zážitek. Pokud vaše děti milují kostky LEGO®, bude se jim tady určitě líbit.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Pražská 893/21
Telefon: +420 734 271 657
E-mail: [email protected]

> Komentáře