CatFé Kočičárna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

CatFé Kočičárna

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

2.3  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kočičárna je první kočičí kavárna v Liberci! Místo plné pohody a pozitivní energie, kterou vyzařují právě kočky. Místo, kde byste mohli relaxovat, pochutnat si na výborné kávě a zákusku, nebo si třeba sjednat netradiční pracovní schůzku. Jelikož se v kavárně snaží zajistit co nejlepší atmosféru pro hosty i kočky, je důležité dodržovat určitá pravidla. Velký důraz se klade na zodpovědnost rodičů za své děti. Každý návštěvník kavárny je povinen sebe i své děti s pravidly nejprve seznámit. Pravidla si můžete přečíst také na stolech v kavárně společně s povídáním o zdejších kočkách. Kočky jsou velice svéhlavá zvířata. Samy rozhodují, kdy si chtějí hrát, kdy chtějí spát, nebo kdy nemají náladu vůbec na nic a na nikoho. Ostatně stejně jako lidé si rády užívají klid a pohodu. Je potřeba tudíéž respektovat jejich charakter a v případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na obsluhu. Kromě stálého personálu v kavárně zároveň najdete také kočičky, které je možné adoptovat. Kavárna totiž spolupracuje se spolkem Šance zvířatům, ze kterého také všechny jejich kočky pocházejí. Šance zvířatům z.s. je liberecký spolek, který se zabývá ochranou opuštěných, týraných, nebo nechtěných psů a koček.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Catfé Kočičárna 1. Máje 103/12
Telefon: +420 602 333 767
E-mail: [email protected]

> Komentáře