Kozí farma Pěnčín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kozí farma Pěnčín

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

U nás se můžete pokochat nejen kozičkami, kozlíky a jejich mláďaty, ale také ovečkami, berany a jejich mláďaty, dále prasaty, krávami, drobnou drůbeží, alpakami a oslicí. Ozdobou naší farmy je páv. V našem areálu se nachází i ukázka historie výroby skleněných perlí, kterou je možno zhlédnout po zakoupení vstupenky. Exkurze probíhají vždy od 10 platících osob. Exkurze je rozdělena na dvě části, a to na část sklářskou a zemědělskou. V první části prohlídky je ukázka z historie výroby skleněných perlí, při které se Vám stručně představí jednotlivé fáze výroby. Ve druhé části máte možnost dozvědět se informace o naší farmě a chovaných zvířatech. Dalším vyžitím může být například: Okružní jízdy vyhlídkovým vláčkem Řemeslná dílna Občerstvení „U Husy“ Prodejnu našich výrobků

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Pěnčín
Ulice: Kozí farma Pěnčín, Pěnčín 60

> Komentáře