Kačenčina pohádková stezka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kačenčina pohádková stezka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zakupte si pohlednici s piktogramy jednotlivých stanovišť a na každém zastavení otiskněte na příslušné místo razítko. Po nasbírání alespoň deseti razítek získáte odměnu v podobě malého upomínkového zvonečku, jízdu lanovkou nebo jednu hru adventure golfu. Pokud získáte všech osmnáct razítek, tak navíc postupujete do slosování o hodnotné ceny. Délka trasy může být různá. Záleží jen na vás v jakém pořadí budete sbírat razítka a kde na stezku vyrazíte. Cestu je možné absolvovat i s terénním kočárkem, který vám také zdarma přepraví lanovkou. Na většině stanovištích na vás dohlíží princezna Kačenka, kterou ztvárnila známá řezbářka Jarmila Haldová z nedalekého Sedloňova. Ta je rovněž autorkou ilustrací na doprovodných tabulích. Nezapomeňte se s některou z Kačenek vyfotit a na sociálních sítích fotku označit #kacencinastezka. Přejeme vám pěkný den plný zážitků a her s Kačenkou, pašeráky, skřítky a zvířátky z Orlických hor. Prodejní místa pohlednic: Infocentrum v Deštné v Orlických horách Dolní stanice lanovky Marta II. Adventure lanový park Penzion Kozí chlívek Ateliér zvonaře a Hrnčířky Muzeum Deštné v Orlických horách

> Otevírací doba

po celý rok neomezeně

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Deštné v Orlických horách
Ulice: Deštné v Orlických horách

> Komentáře