koupaliště Kristýna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

koupaliště Kristýna

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zatopený lignitový důl o rozloze 14 ha s maximální hloubkou 28 metrů. Těžba byla ukončena na konci 60. let, od roku 1970 byl důl postupně zaplavován. V současné době slouží k rekreačním účelům. Vybavenost: Plavčík, zdravotník: ne Ke slunění jsou připraveny písčité a travnaté pláže. Pro sportovní vyžití můžete využít hřiště na volejbal, plážový volejbal, tenis, lanové centrum nebo si v půjčovně vypůjčit lodičku. Občertvení nabízí stánky s občerstvením a restuarace. V areálu se nachází WC, sprchy a převlékárny. Na své si zde přijdou i rybáři. Součástí areálu je ikemp. Cyklisté mohou využít stezku vedoucí kolem nádrže, podél státních hranic až do německé Žitavy. Část této stezky je i pro in-line. Kapacita - karavany: 50 Kapacita - stany: 200 Kapacita - lůžka v budově: 45 Kapacita chatek: 224 Druhy chatek: 2 lůžkové, 4 lůžkové, 5 lůžkové Počet chatek celkem: 54 Počet 2 lůžkových chatek: 8 Počet 4 lůžkových chatek: 22 Počet 5 lůžkových chatek: 24

> Otevírací doba

10:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Hrádek nad Nisou
Ulice: Žitavská 745

> Komentáře