cyklostezka Děčín - Dolní Žleb - Bad Schandau | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

cyklostezka Děčín - Dolní Žleb - Bad Schandau

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Z Děčína vede cyklostezka přes Dolní Žleb a státní hranici až do Bad Schandau. Trasa vhodná pro výlet na celém úseku Prostřední Žleb - Krippen. V úseku Prostřední Žleb - Čertova Voda a Dolní Žleb -Schöna je krásně hladký povrch, který hojně využívají in-line bruslaři a obě tyto části lze doporučit jako nejlepší úseky pro vozík. Trasa je takřka po rovince a vozík zde pojede jako po másle. Nezapomeňte se hezky rozhlížet kolem sebe, protože takovou přírodní scenérii Labem vyhloubeného pískovcového kaňonu jen tak někde nespatříte. Provoz přívozu v Dolním Žlebu zajišťuje česká Labská plavební společnost, s.r.o. Provoz přívozu ve Hřensku zajišťuje německá OVPS – Oberelbische Verkehrsgesellschaft Pirna-Sebnitz mbH. Informace jak cestovat po Českém Švýcarsku bezbariérově najdete na www.ceskesvycarsko.cz. PRO VOZÍČKÁŘE A HANDBIKERY

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Děčín
Ulice: Děčín

> Komentáře