Koupaliště Bystřice nad Pernštejnem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koupaliště Bystřice nad Pernštejnem

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V celém areálu je plavecký bazén, rekreační bazén, dětský bazén, víceúčelové hřiště, 2x hřiště na plážový volejbal a dětský koutek. Venkovní koupaliště se 3 vyhřívanými bazény bylo dokončeno v roce 2002 v místě bývalé požární nádrže. Celý areál má cca 10.000 m², z toho je asi 6.000 m² travnatých ploch, které slouží pro odpočinek a ležení. Kromě bazénů je zde také terasa s celodenním bufetem, kde se mohou návštěvníci občerstvit, 2 hřiště na plážový volejbal, dětské koutek, skákací trampolína a stůl na stolní tenis. Po předchozí dohodě lze pronajmout antukové tenisové hřiště nebo krytý tenisový kurt s umělou trávou s písečným vsypem. Provoz koupaliště probíhá podle počasí od června do konce srpna. Vstup do areálu koupaliště je možný jednak úhradou v hotovosti nebo s využitím předplacené bodové permanentky. Časová rozmezí jsou do 2 hodin, 2 - 5 hodin a nad 5 hodin. Děti do 3 roků mají vstup zdarma, děti od 3 let do 125 cm platí poloviční vstupné. K dispozici je možnost zapůjčení lehátek (50.- Kč/ks) a slunečníků (30,- Kč/ks).

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Bystřice nad Pernštejnem
Ulice: Dr. Veselého 754
Telefon: 566 551 098
E-mail: [email protected]

> Komentáře