SVATOKLEMENTSKÁ STEZKA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

SVATOKLEMENTSKÁ STEZKA

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na celkem 11 informačních panelech turisticko-naučné stezky sv. Klementa Maria Hofbauera (1751-1820) se seznámíte s životem a rodným krajem tohoto světce, který je neprávem opomíjený. Jeho Evropský význam však dokazuje fakt, že je dnes oficiálním partnerem Vídně a Varšavy. Stezka vede trasou, kudy pravděpodobně chodil mladý Klement z rodných Tasovic do Znojma, kde se učil pekařem. Byla vybudována v roce 2009 ke stoletému výročí jeho svatořečení a je vhodná pro pěší i cyklisty. Není ale značená a v úseku Oblekovice-Dobšice je možné jít po obou stranách řeky Dyje. Znojmo – Dobšice – Dyje – Tasovice – Hodonice. Stezka je dlouhá cca 15 km a je vhodná pro pěší i cyklisty. Délka trasy: cca 15 km Náročnost: střední Zaměření: církevní památky a vlastivěda Počet zastavení: 11 Vybudováno roku: 2009

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Znojmo
Ulice: Svatoklementská naučná stezka

> Komentáře