DIVADLO & TANEC. Příměstský kreativní tábor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

DIVADLO & TANEC. Příměstský kreativní tábor

Foto: Vendula Kodetova

> Termín

17.8.2020 - 21.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

PŘÍMĚSTSKÝ KEMP PLNÝ IMAGINACE,ZÁŽITKŮ, TANCE A DIVADLA. V POKLIDNÉM HISTORICKÉM STŘEDU MĚSTA. PRO HOLKY I KLUKY OD 7 DO 13 LET. Dovádí vaše děti, učí se rády novému a tráví prázdniny aktivně? Pak pro ně bude náš tvůrčí tábor ta pravá tvůrčí zábava! Pod vedením zkušených lektorek, profesionálních tanečnic si děti vyzkouší základy taneční rytmiky a choreografie vč. prvků divadelní tvorby. LEKTORKY: Anežka Hessová herečka, tanečnice - Národní divadlo, Divadlo X 10 Ivana Hessová herečka, režisérka a choregrafka (DAMU) Děti se dozvědí o kultuře různých zemí a tradičních tancích a ve společné choreografii se vydají na "cestu kolem světa". Osvojí si základy herectví a improvizace, práce s loutkami/rekvizitou, užijí si dosyta zpěv a pohyb. Součástí programu jsou také tematické výpravy. Na závěr týdne zahrajeme rodičům a kamarádům představení, které jsme společně nazkoušeli, s využitím výpravy z profesionálních inscenací! (Záznam vystoupení bude rodičům k dispozici.) O děti se starají zkušení vedoucí, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. Skupina je složena maximálně z 12 dětí a během dne jsou připraveni jako posila asistenti. Tábor se koná za dodržení všech nezbytných hygienických opatření v souvislosti s pandemickou situací. CO S SEBOU: 2x rouška • Vhodné oblečení a obutí podle aktuálního počasí • Nepromokavou bundu nebo pláštěnku • Přezůvky • Lehké oblečení do interiéru • Batůžek • Láhev na pití • Kapesníky • Léky • Kapesné na vstupné a jízdné, popř. na drobnou útratu na výpravách. Věci je možné nechat po dobu tábora v místě konání. STRAVA: 2x denně svačina, teplý oběd a celodenní pitný režim ORGANIZAČNÍ INFORMACE - Kdy mohu dítě přivést? Od 8:00 do 8:30 hod. - Kdy mohu dítě vyzvednout? Od 16:30 do 17:30 hod. Vice informací a formuláře ke stažení najdete na www.studiocitadela.cz (TÁBORY) #delacita

> Otevírací doba

Denně 14:00-22:00, v době konání příměstských táborů otevřeno od 8:00 hod.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Klimentská 1210/16
Telefon: 602463664
E-mail: [email protected]

> Komentáře