Rozloučení s prázdninami Máša a Medvěd | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozloučení s prázdninami Máša a Medvěd

> Termín

28.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Srdečně zveme vás i vaše děti na rozloučení s prázdninami společně s kamarády Mášou a Medvědem, kteří původně měli do Hulína přijet na Den dětí. Ovšem kvůli nastalé situaci jsme je museli přesunout na konec prázdnin. Přestože už se situace uklidňuje a dochází k rozvolňování opatření, myslíme si, že udržet dvoumetrové rozestupy na náměstí by bylo nemožné, obzvlášť, když se podíváte na úžasnou návštěvnost z loňského roku (za kterou jsem neskutečně vděční). Určitě bychom si akci ani my ani děti neužili tak, jak by asi každý z nás chtěl. Proto doufáme, že na konci prázdniny už bude vše v normálu a Máša s Medvědem budou moct pobavit všechny děti a dokonce se s nimi i třeba obejmout a vyfotit. Rozlučka s prázdninami proběhne 28. 8. 2020 od 15:00 na náměstí v Hulíně. Těšit se můžete na bohatá animační a doprovodný program

> Otevírací doba

v 15:00 až 18:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Hulín
Ulice: náměstí Míru

> Komentáře