Mateřská škola Duha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Duha

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Sídlem školy je funkcionalistická jednopatrová budova postavená ve třicátých letech minulého století podle návrhu významného architekta Karla Řepy. Nachází se v okrajové části města Pardubic na adrese Pražská 89 a obklopuje ji nevelká školní zahrada. V období 1. 6. až 30. 9. 2016 prošla původní jednopatrová budova rekonstrukcí za více než sedm milionů korun. Dne 3. října 2016 se děti mohly po čtyřech měsících opět vrátit. Během rekonstrukce děti nalezly útočiště na dostihovém závodišti a v domě dětí a mládeže Delta. Dodavatelská firma Marhold nahradila stará okna a dveře novými, s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi, vyměnila v budově rozvody médií a provedla řadu drobných dispozičních změn, jejichž výsledkem je nejen zlepšení hygienických podmínek v budově, ale také zvýšení uživatelského komfortu jak pro děti, tak pro zaměstnance školky. V rámci této akce byl zastřešen chodník a tak děti mohou mezi budovami přecházet, jak se říká, suchou nohou. Školka také získala nový venkovní sklad a WC, které budou děti moci používat při pobytu na zahradě.

> Otevírací doba

06.30 - 16.30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Pražská 89
Telefon: 730 581 298
E-mail: [email protected]

> Komentáře