Lesní klub NaVen | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesní klub NaVen

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Od září 2020 otvíráme lesní klub pro děti od 3 let. V provozu budeme 3 dny v týdnu (pondělí, úterý, středa) 8:30 - 15:30 (po dohodě možno upravit). K dispozici dětem budou vždy 2 průvodci a 1 dobrovolník z řad rodičů. Scházet se budeme na pozemku na Bobečku. Na odpočinek a teplé jídlo budeme chodit do skautské klubovny v loděnici (v případě velmi nepříznivého počasí se tam uchýlíme už během dopoledne). Areál skautů budeme opouštět cca ve 14:30 po odpolední svačině. Do budoucna bychom rádi k lesnímu klubu pro předškolní děti vytvořili i komunitní školu, kam budou docházet děti zapsáné v režimu domácího vzdělávání. Od září 2020 už mezi námi bude jeden prvňáček a několik předškoláků, takže jednu část dne budeme vždy věnovat předškolní a školní přípravě, aby z činností a výtvorů dětí bylo možné sestavit portfolio na přezkoušení v kmenové základní škole (resp. ověření v kmenové mateřské školce).

> Otevírací doba

pondělí, úterý, středa 8:30 - 15:30

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Nové Město nad Metují
Ulice: Na Bobečku
Telefon: 608 955 017
E-mail: [email protected]

> Komentáře