Krtkův svět - Zábavní park | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Krtkův svět - Zábavní park

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (11x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Krtkův svět se nachází v přírodní scenérii Horních Měcholup. Je členěn do několika částí, první z nich nyní otevírá své brány a je připravena vás uvést do světa pořádné dávky zábavy. Těšit se můžete na řadu přírodních prolézaček, chybět nesmí skluzavky a houpačky, skákaní zajistí populární vzduchové polštáře a trampolíny, lanové centrum ocení i rodiče, parné horké dny osvěží vodní hřiště a sprchy, ideální pro rodinné oslavy jsou oddělená grilovací místa. Kulturní program podtrhne přírodní amfiteátr. V parku se můžete potkat i se zvířecími kamarády, hlad a žízeň zaženou naše občerstvovací provozovny. Přijďte k nám poznat nová přátelství a dobrodružství. Těším se na vás, váš KRTEK se svým týmem. Co si vzít s sebou K dobré náladě přibalte sportovní oblečení a obuv pro sebe i děti Plavky, pro batolata plenkové plavky, ručníky Nezapomeňte na náhradní oblečení Pikniková deka by chybět neměla Kudy k nám? Krtkův svět, K Měcholupům 777, 109 00 Praha 15 – Horní Měcholupy Pro cestu AUTEM zadejte do navigace GPS: 50.0509953N, 14.5656967E Zastávka MHD Nádraží Horní Měcholupy, bus linky č. 204, 240, 252, umístěna v těsné blízkosti parku. Dojet k nám můžete i VLAKEM, vlaková stanice Horní Měcholupy je od Krtkova světa vzdálena pouhých 300m.

> Otevírací doba

Otevírací doba
Pondělí - Neděle: 10:00 - 19:00 hod.
Státní svátky i Velikonoční pondělí je OTEVŘENO

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 15 - Horní Měcholupy
Ulice: K Měcholupům 777
Telefon: 774 090 909
E-mail: [email protected]

> Komentáře