Lezecký příměstský tábor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lezecký příměstský tábor

Foto: Kateřina Chvojková

> Termín

1.7.2020 - 31.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Prázdniny v Praze nemusí být nuda! Můžou být plné pohybu a zábavy! Letos v červnu otvíráme v Praze-Letňanech nové sportovní centrum Jungle Sport park. A během celých letních prázdnin pořádáme pro děti lezecký příměstský tábor. Tábor je určený dětem od 4 do 16 let, a to jak těm, které s lezením již mají zkušenosti, tak úplným začátečníkům. Dopoledne budeme s dětmi trávit na stěně, kde se budou pod vedením zkušených trenérů věnovat lezení s lanem i boulderingu, to vše hravou formou podle věku dětí, proloženo dalšími pohybovými aktivitami (míčové hry, balanční cvičení, překážkové dráhy a spousta dalšího). Po dobrém teplém obědě přímo u nás v centru se odpoledne půjdeme s dětmi vyvětrat ven a zahrát si hry na čerstvém vzduchu. Děti lze přihlásit vždy na celý týden, nebo jen na vámi zvolené jednotlivé dny. Cena tábora: 850 Kč / 1 den / 1 dítě (cena zahrnuje oběd a zapůjčení veškerého potřebného vybavení). Podrobné informace a možnost přihlašování na www.jungle-letnany.cz Těšíme se na vás! :)

> Otevírací doba

8:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 18 - Letňany
Ulice: Veselská 699
Telefon: 777649371
E-mail: [email protected]

> Komentáře