Mateřská škola Předhradí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Předhradí

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Budova školy patří do historické části obce a díky svému umístění skýtá mnoho příležitostí k pozorování přírody samé i jednotlivých přírodních jevů. Naši škole je tak umožněna realizace prvků ekologické výchovy i naplňování programu zdravého životního stylu. Pracujeme dle vlastního ŠVP "Kdo si hraje radost má, svět kolem sebe lépe poznává". Školní vzdělávací program je zpracován v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem předškolního vzdělávání a v souladu s obecně platnými právními předpisy. Snahou pedagogů je vytvořit optimální podmínky k rozvoji osobnosti každého dítěte, a to k učení i ke komunikaci s ostatními. Usilujeme o to, aby se děti v naší MŠ mohly nejen zdravě rozvíjet a učit, ale aby se přitom cítily také spokojené, šťastné a v bezpečí. Plně chápeme, že: " Každé dítě je jedinečná osobnost. Má právo projevovat se jako osobnost, rozvíjet se a učit v rozsahu svých možností, potřeb a postupovat přitom svým tempem.. Proto preferujeme - individuální přístup s respektováním potřeb jednotlivých dětí. Naší snahou je, aby vztah mezi pedagogy a rodiči byl založen na otevřenosti, upřímnosti a vzájemném naslouchání.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Předhradí
Ulice: Kap. Svatoně 4
Telefon: 469 350 168
E-mail: [email protected]

> Komentáře