Mateřská škola Trhová Kamenice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Trhová Kamenice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Budova Mateřské školy v Trhové Kamenici se nachází u lesa a je obklopena velkou zahradou s novým dopravním hřištěm. V současné době jsou v provozu dvě třídy s provozem celodenním. MŠ navštěvují děti nejen z Trhové Kamenice, ale i ze spádových obcí, a to Rohozná, Rváčov, Možděnice, Dřevíkov, Svobodné Hamry a Petrkov. Kapacita MŠ je 55 dětí. Pracují zde čtyři kvalifikované učitelky, školnice a kuchařka. Pracujeme podle Rámcového programu předškolního vzdělávání. Nabízíme kvalitní standardní a širokou nadstandardní péči o všechny děti naší školy. Mezi oblíbené a pravidelně se opakující akce patří: − vánoční posezení s dětmi a rodiči − vystoupení k Svátku matek − malá maturita − týden s čarodějnicí − plavecký a lyžařský výcvik − výlety − vystoupení na MDŽ, vítání občánků,... Velkou pozornost věnujeme spolupráci s rodiči. Veškeré snažení všech zaměstnanců školy směřuje k tomu, aby zde bylo dítě šťastné a spokojené.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Trhová Kamenice
Ulice: U Sklárny 129
Telefon: 469 333 163
E-mail: [email protected]

> Komentáře