Naučná stezka Heřmanov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Heřmanov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naučnou stezku „Svatá hora" připravily Lesy České republiky obdivovatelům zdejší krajiny. Jedná se skutečně o velmi zajímavou trasu dlouhou 16,9 km (uzavřený okruh zpět do výchozího bodu) s patnácti zastávkami (např. Svatá hora, Rohy, Hrádek, Heřmanovské koule, Kuní hora, Anglica atd.). Její začátek však v Heřmanově najdete hravě. Lépe řečeno podle největšího sloupu, na kterém mají čápi hnízdo se nachází obchůdek a kousek od něj mapa stezky. Po cestě najdete naučné tabule, kde se dozvíte něco o živočiších a rostlinách v rybníku (tabule č.9). Dále o Daňku Skrvnitém, Jelenu Evropském, ovci Suffolk nebo zvířátkách místních luk a lesů. V neposlední řadě může na stezce navštívit EKO centrum Zelené údolí, kde chovaní ovce, daňky a hlavně zde můžete spatřit jelena. Pokud budete mít štěstí přijde se za vámi "pomazlit".

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Heřmanov

> Komentáře