Park Zahrádky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Park Zahrádky

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.7  (18x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V místech, kde Rokytka vytváří meandr vyklenutý k severu, byla neudržovaná plocha po zrušené zahrádkářské kolonii. Proto také park nese název Zahrádky. Z části je zastavitelná, pro parkovou úpravu však byla určena plocha více než 2 a půl hektaru. Představou vysočanské radnice je, aby si v parku Zahrádky našla to své každá věková kategorie a zájmová skupina. Pro děti tu vyrostl hrad, tzv. vysočanské Mirakulum, s průlezy, visutými mostky, rozhlednami, tobogány, překonáváním výškových rozdílů a dalšími herními prvky. K dispozici je v parku i malý přírodní amfiteátr. Samozřejmostí jsou upravené cesty, lavičky a přírodní místa k odpočinku. Při dotváření přilehlých ploch počítá vysočanská radnice s dalším netradičním dětským hřištěm v podobě vodního světa.

> Otevírací doba

volně přístupné

> Kontakt

Kraj: Praha
Ulice: ulice Ivana Hlinky

> Komentáře